Autoservis

           

Autoservis 

Jsme rodinná firma vyznávající slušné a férové jednání.

Naše dílna je plně nově vybavena, tak abychom mohli Vašemu vozu zajistit ty nejlepší služby. Kolegy (naše zaměstnance) si pečlivě vybíráme, jejich práce má být i jejich koníčkem. Samozřejmě nechybí vysoká odbornost, spolehlivost a maximální přehled v oboru.

Základní údržbu zajišťujeme na všech typech vozidel, byť naší specializací a ,,srdcovkou“ jsou značky Citroen, Škoda,Renault a Dacia.

 

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 720 940 900
nebo E-mailem na autoservis-gregor@seznam.cz

Diagnostika

Ke zjišťování závad disponujeme kvalitním diagnostickým zařízením (PC), které je v dnešním automobilovém světě nezbytné! S tímto pomocníkem je oprava problému vždy spolehlivá a ekonomičtější.

PICK – UP servis

Každý umí něco jiného a každý má své priority. V případě, že bude potřeba, rádi se o Vás postaráme od začátku až do konce. Vaše vozidlo vyzvedneme na předem domluvené adrese, vše zařídíme a zase Vám ho přivezeme zpět.

Kontrola ojetých vozidel před koupí

Potřebujete zkontrolovat vozidlo před jeho koupí? Obraťte se na nás. V oblasti kontroly ojetých vozidel máme bohaté zkušenosti.

Prověření vozidla se skládá z těchto kontrol:

Mechanické části
Nosné části karoserie
Digitální měření tloušťky laku
Případně kvalitu lakovaných dílů po opravě
Zjištění dostupné historie vozidla (najeté km, dodržování pravidelného servisu, rok výroby, zda-li vůz není financován, v pátrání policie a další důležité aspekty)

  

Montáž tažného zařízení a doplňků

Jsme certifikované pracoviště pro montáž tažných zařízení i instalaci parkovacích asistentů.

Zajištění STK nebo evidenční kontroly

Zprostředkujeme vám pravidelnou prohlídku na STK nebo evidenční kontrolu při prodeji nebo koupi vozu. Tyto úkony zajišťujeme zcela v souladu s pravidly a legislativou, bez známých a úplatků. Jiné postupy jsou pro nás nepřijatelné. 

Pravidelná údržba vozidel

Pravidelní údržba vozidel je předepsána a doporučena výrobcem v servisním intervalu. Ten je dán časem (většinou jednou ročně) nebo ujetou vzdáleností (dána typem motoru) podle toho co nastane dříve.

Ve většině případu se jedná o úkony typu:

Výměna motorového oleje, výměna všech filtrů, kontrola brzd, výměna brzdových kotoučů a destiček, výměna svíček, výměna rozvodů příslušenství atd.

POUŽÍVÁME MOTOROVÉ OLEJE ZNAČKY ELF A CASTROL. Nabízíme originální díly Renault, Motrio a náhradní díly ostatních výrobců.

 Za odstavení vozidla neručíme jelikož prostory parkování jsou veřejné .

Kontakt

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 720 940 900
nebo e-mailem na gregor-lenesice-s.r.o@seznam.cz

Otevírací doba servisu je 8:30 – 16:00 hod