<Zpět

Přestavby LPG pro nás nejsou žádný problém. Ve svém oboru patříme ke špičce a to nejen díky cenám
ale také proto, že máme ve své provozovně speciální diagnostické zařízení. 100% kvalitní přestavby
LPG
a spokojený zákazník jsou pro nás prioritou.  Přestavby LPG zajistíme společně s LPG servisem.

LPG přestavby ceník


Vaše přestavba LPG bude „naladěna“ na maximum. Také pro Vás provedeme za výbornou cenu přípravu pro STK a emise.
Přestavba LPG u nás = 100% KVALITA a dokonalý komfort. Chcete jezdit ekologicky, levně a šetřit motor Vašeho vozu?
Vsaďte na nejmodernější technologie, trendy a nechte si udělat LPG přestavbu u specialisty na slovo vzatého.
LPG přestavba je novým hitem v automobilovém průmyslu. Máte pocit, že se to vzájemně vylučuje?
Omyl – LPG přestavba Vás o tom přesvědčí. Obraťte se na nás a my Vás o tom přesvědčíme.

Vaše investice do LPG zařízení se velice brzy vrátí.

 

Přestavba auta na plyn

je investicí do budoucnosti. V dnešní době bohužel existuje mnoho firem, které nejsou dostatečně kvalifikované a proto dochází k častým poruchám vozidla. Z tohoto důvodu by přestavba auta na plyn měla být svěřena firmě jež se na tyto přestavby auta na plyn specializuje a má několikaleté zkušenosti. Obraťte se s důvěrou na nás. Přestavba auta na plyn znamená jezdit odpovědně a chytře, proto byste a Vy měli projevit prozíravost, chytrost a získat svůj dokonalý výsledek LPG přestavby od renovované společnosti levně. Přeci nebudete jezdit za víc, když to není nutné.

LPG montáže

 

LPG Montáže jsou u nás prováděny špičkovými profesionály s několikaletou praxí. LPG montáže provádíme , důkladně a bezpečně. LPG montáže vždy zohledňují technický stav vozidla a přání zákazníka. Naše diagnostické zařízení umožňuje provádět velice přesné montáže LPG a přesné naladění řídící jednotky. Nainstalujeme Vám nejmodernější systém LPG k Vaší plné
spokojenosti. Užijte si všechny výhody LPG montáže, mezi které patří zvýšení dojezdu a tzv. sametová jízda.
Zajistěte Vašim dětem snesitelné životní prostředí a jezděte na plyn místo na benzín či naftu. Co je vlastně LPG?


Montáž LPG pro všechny

Proč dělat LPG montáž? Hlavní předností je maximální úspora financí na palivu až o polovinu. Zachování původního výkonu automobilu a skvělý pocit, že jste přispěli k čistšímu ovzduší. Montáž LPG zajistí ochranu životního prostředí. Profesionálové od nás s mnoha lety
zkušeností, skvělými referencemi dokážou pro Vás realizovat montáž LPG pro všechny typy motorů. Máte starší typ vozidla, novější
auto či super moderní vozidlo? Spolehněte se na přestavby LPG od nás.

LPG přestavby TSI, FSI, TFSI, GDi, EcoBost LOVATO Direct Injection

Easy Fast DI pro pohon vozidel na plyn s přímým vstřikováním benzínu. Vzhledem k umístění benzínových vstřikovačů v hlavě motoru kde jsou teplotně velmi namáhány, je konstruován tak, aby nedošlo k jejich poškození vlivem vysokých teplot. Z tohoto důvodu využívá strategie řídící jednotky benzínu a při jízdě na plyn částečně vstřikuje i benzín. Ochrana a emulace vstřikovačů paliva jsou nejdůležitějším aspektem vyvinutým v laboratořích. Silniční testy prokázaly bezproblémový chod motoru a tím zajistily maximální potěšení z jízdy.

 

LPG montáž

je minimálně viditelná. Tudíž vůbec neubírá na vzhledu a technickém stavu vozidla. LPG montáž zajistí dvojnásobnou
dojezdovou vzdálenost díky možnosti využít obou palivových nádrží. LPG montáž je v České republice ve velké oblibě a tomu
odpovídá vzrůstající počet čerpacích stanic. LPG montáž je opravdovým světovým hitem a její realizaci nabízejí všelijaké firmy.
Chcete mít 100 % jistotu perfektního výsledku? Potom svěřte LPG montáž nám. Poskytneme Vám nejmodernější systém LPG, díky kterému
budete jezdit opravdu šetrně a výhodně.

Výměna nádrže LPG

Nádrž LPGPlatnost nádrže LPG stanovuje vyhláška č.341/2002 Sb. na 10 let od data její výroby, nikoliv od data montáže, jak se mnozí často mylně domnívají. Po uplynutí této doby není možné tlakovou zkoušku prodloužit, ale je potřeba nádrž kompletně vyměnit, bez ohledu na její stav.

Standardně je platnost nádoby uvedena v příloze k technickému průkazu a na originálním dokladu od výrobce nádrže. Pokud doklady nejsou k dispozici (např. u dovozových vozidel), pak jsou všechny nádrže opatřeny štítkem, na kterém jsou údaje vyraženy (výrobce, výrobní číslo, rozměry, objem, datum výroby nebo platnosti, homologace).

Zda má nádrž platnou tlakovou zkoušku se také ověřuje během revize Pokud potřebujete zjistit, jestli je nádrž ve vašem vozidle ještě platná či nikoliv, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme.

papiry Co si vzít s sebou?

Velký technický průkaz + přílohu k TP, kterou vystavila montážní firma při přestavbě. Do přílohy se provede záznam o výměně nádrže s novými daty. V případě, že tuto přílohu nemáte (dovoz ze zahraničí, ztráta), vystavíme za poplatek přílohu k TP + přílohu k OTP.

telefon Jak se objednat?

Telefonicky, e-mailem , formulář nebo osobně. Výměna nádrže je ve stanoveném termínu provedena během jednoho dne. Pokud nevíte přesné rozměry nádrže, doporučujeme vám se s vozidlem zastavit na osobní domluvu, abychom věděli, jaká nádrž a příslušenství bude potřeba.


Revize LPG + CNG

Mějte na paměti, že plynovou soustavu tvoří (mimo jiné) komponenty podléhající běžnému opotřebení, o které je potřeba odpovídajícím způsobem pečovat – tzn. pravidelně je kontrolovat a měnit.

Dodržováním předepsaných intervalů prohlídek značnou měrou přispíváte ke správné funkci zařízení a celkové životnosti a spolehlivosti celé instalace.

Za základní údržbu lze považovat následující úkony:

 • první bezplatná prohlídka po ujetí 1 000 – 2 000 km od montáže (kontrola uchycení komponentů a těsnosti, kontrola seřízení)
 • jednou ročně revizní prohlídka (kontrola plynotěsnosti celé soustavy)
 • pravidelný servis po ujetí cca 20 000 km (výměna plynového filtru, kontrola seřízení)

Zajišťujeme veškeré servisní úkony pro LPG systémy z naší nabídky, což by mělo být povinností každé montážní firmy. Servis poskytujeme také pro většinu ostatních, běžně používaných zařízení, včetně dovozů ze zahraničí . Námi servisované systémy LPG

Mezi běžné servisní zásahy dále patří:

 • zjištění závady, diagnostika, kontrola funkčnosti
 • revizní prohlídky, kontrola těsnosti
 • seřízení, úprava nastavení a parametrů na PC
 • výměna membrán v reduktoru
 • výměna nádrže, opravy plnící přípojky, multiventilu
 • opravy všech mechanických závad, výměna hadic apod.

  Dále provádíme:

  • revize LPG zařízení všech značek. Revize zahrnuje vizuální kontrolu komponentů, zkoušku těsnosti a funkční zkoušku dílů LPG. Způsobilost zařízení potvrdíme v dokladech o plynovém zařízení.
  • diagnostiku VAG, diagnostiku a seřízení LPG
  • opravy LPG zářízení: výměny filtrů, repase reduktorů, výměny membrán
  • výměny nádrží
  • výměny svíček, výměny vzduchových filtrů, výměny olejů

Výhody a nevýhody Fakta o LPG Bezpečnost

Poptávkový formulář na montáž LPG

Pokud máte zájem o nabídku naší společnosti na přestavbu LPG, vyplňte poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s nabídkou.ccm3 *
kW


km


zavoláme vám zpět