O montážích tažných zařízení obecně.

Po dohodě namontujeme tažná zařízení na váš vůz (montáže provádíme výhradně v Lenešicích), vlastníme „Pověření k montáži″ na všechny typy tažných zařízení nabízených naší firmou – pro zákazníka to znamená, že již nemusí s nově namontovaným tažným zařízením na STK, ale stačí zajít na Městský Úřad – Úsek dopravně správních agend a nechat si za správní poplatek 50 Kč zapsat nové tažné zařízení do technického průkazu.
Nemusíte tedy již na evidenční kontrolu, která se dnes pohybuje v částkách od 400,- výše.

Cena montáže tažného zařízení na vozidla s uni elektroinstalací bez modulu  se pohybuje v rozmezí 1 570 – 1985 Kč v závislosti na obtížnosti montáže.
Cena montáže tažného zařízení na vozidla  elektroinstalací s modulem se pohybuje v rozmezí 2050 – 3 025 Kč v závislosti na obtížnosti montáže.
Cena montáže tažného zařízení na vozidla vybavená systémem Check-Control se pohybuje v rozmezí pokud si tažné zakoupíte samy  4500 – 6000 Kč v závislosti na obtížnosti montáže.

Cena montáže je vždy za kompletní montáž tažného zařízení včetně elektroinstalace.Někteří prodejci a montážní střediska nabízí nižší cenu montáže. Ovšem v této ceně nabízí pouze namontování samotného tažného zařízení a za zapojení elektroinstalace si účtují další poplatky. Toto u nás nečekejte.

Pokud Váš vůz není vybaven zadními parkovacími senzory, nabízíme Vám možnost tyto dodělat při montáži tažného zařízení.