STK + EM

Technická kontrola STK

Zákon hovoří jasně, bez „technické“ to prostě nejde. Jako s každou povinností, i s touhle může být dost starostí. U nás se postaráme jak o přípravu vozu ke kontrole, tak o její následné vyřízení.

Vaše vozidlo pečlivě zkontrolujeme a připravíme na STK

POKUD BUDETE CHTÍT, VYŘÍDÍME ZA VÁS I VLASTNÍ KONTROLU A VY SI SVÉ AUTO POTÉ VYZVEDNETE PŘÍMO U NÁS

Státní technická kontrola se nevyhýbá žádné části vozu, některé ale bývají problematičtější než jiné a vyplatí se jim věnovat před kontrolou zvýšenou pozornost. Lze se tak vyhnout zbytečným problémům.

Kontrola se samozřejmě neobejde bez ověření funkčnosti brzd a řízení, pokud by se v těchto částech objevil jakýkoliv problém, bylo by zle. Důvodem k neudělení STK však může být i rezavá karoserie, nebo špatné pneumatiky (počítá se jak nasazená pneumatika jiného typu a o jiném rozměru, než je uveden v technickém průkazu, tak sjetý vzorek).

NA CO VŠECHNO SI MUSÍTE DÁT POZOR?
Pozornosti neunikne ani únik oleje nebo brzdové kapaliny. I v tomto případě se jedná o vážnou závadu, které jednoznačně znemožní udělení STK. A samozřejmě: při technické by měla v nějaké podobě zaznít i zlidovělá hláška „světla svítí, pravý přední bliká“.

Samostatnou kapitolu hraje při STK kontrola emisí. Zatímco dříve se jednalo o samostatnou kontrolu jejíž kladný výsledek byl dokládán zelenou známkou, v současné době jsou emise nedílnou součástí STK a zelená známka není třeba. Bez absolvovaných emisí totiž nedostanete ani tu červenou.

KOMPLETNÍ PROHLÍDKA A PŘÍPRAVA VOZU NA STK     1795 Kč

Výše uvedená cena nezahrnuje náhradní díly a provádění oprav v případě potřeby.

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ TECHNICKÉ KONTROLY A EMISE   od 4200 Kč do 4500 Kč

Po provedené kompletní prohlídce vozu.

Tažné zařízení

Nebo volejte na
720 940 900