O Nás

Vážení návštěvníci, Vítáme Vás na našich stránkách.

Společnost Gregor Lenešice s.r.o. patří mezi několik českých firem představujících špičku v oblasti přestaveb vozidel na pohon LPG. Podrobně jsme poznali možnosti LPG systémů od různých výrobců. V současnosti zaretušujeme přestavby na LPG právě s těmi, které se nám nejvíce osvědčily. Jedná se o výrobky špičkových firem LPG Tech , Optima , BRC , EuropeGas , LandiRenzo , Stag a Zavoli ,. Na základě našich zkušeností dokážeme zvolit pro každé vozidlo odpovídající provedení montáže LPG Při výběru konkrétního systému zohlední pracovníci příjmu zakázek jak nároky vozidla, tak Vaše očekávání i konkrétní specifické požadavky.

LPG přestavby následný servis LPG a revize LPG jsou naším hlavním předmětem činnosti. Dále zařídíme měření emisí LPG , ale i benzinu a motorové nafty. Našim zákazníkům nabízíme i běžný servis a  údržbu motorových vozidel . Zajišťujeme montáž Tažného zařízení . ,Autoservis .

Zajišťujeme  revize LPG i na dovážená vozidla. Vystavíme Vám revizní protokol zařízení pro pohon LPG o způsobilosti vozidla.

Zajistíme měření emisí všech systémů LPG

Věřím, že si z naší nabídky vyberete a budete spokojeni.

Jiří Sedláček , jednatel společnosti.

Termín a doba přestavby

Přestavba trvá dva až tři dny podle náročnosti konkrétní montáže LPG. Nejsme rychlodílna na počkání, nic „nešijeme horkou jehlou“. Provádíme precizní montáž s promyšleným výběrem typů a umístění jednotlivých komponentů přestavbové sady LPG. Vždy držíme dohodnuté termíny.

LPG Gregor Lenešice s.r.o. na Firmy.cz