Prohlídka vozu

Prohlídka vozu před koupí

Nabídka ojetých vozů je v dnešní době prakticky nekonečná. Až příliš často nám ale prodejci nesdělují o daném autě vše. A právě proto vám nabízíme provedení pečlivé odborné prohlídky před koupí ojetiny.

 

 

 

Zájemce o koupi ojetého vozu, který není profesionálem v oboru je oproti prodejci vždy v nevýhodě.

PROČ OJETÉ VOZY KONTROLOVAT?
Je to dáno nejen menšími zkušenostmi, ale také tím, že pro kupujícího je nákup vozu velkým životním krokem, který je nevyhnutelně spojen s nervozitou a silnými emocemi.

Snadno se tak může stát, že člověk koupí v dobré víře a za ujišťování prodejce vůz, do kterého bude muset v následujících měsících a letech investovat v podobě dalších oprav a výměn takovou částku, že z původně sympaticky vypadající ceny za ojetý vůz se stane částka naopak velmi nesympatická.

SPRÁVNÝM ŘEŠENÍM JE PROTO NECHAT SI VŮZ ZKONTROLOVAT PROFESIONÁLEM
Přijeďte proto s vozem, o jehož koupi uvažujete, k nám do servisu. Auto vám zkontrolujeme, identifikujeme všechny lépe či hůře ukryté závady a provedeme kalkulaci potřebných investic.

V neposlední řadě zkontrolujeme i údaje jako je počet najetých kilometrů, rok výroby (papír snese vše, ale vypískované a vyražené kódy na různých částech vozu lze zfalšovat jen těžko…) a provedeme kompletní diagnostiku, která může odhalit potenciálně problematická místa v historii vozu.

PROHLÍDKA VOZU PŘED KOUPÍ
VČ. ELEKTRONICKÉ DIAGNOSTIKY, PROHLÍDKY NA ZVEDÁKU        1 995 Kč                                                         

Gregor Lenešice s.r.o.

Třebízského 467, Lenešice, 43923

Tažné zařízení

Nebo volejte na
720 940 900