Sezónní prohlídka

Sezónní prohlídka vozu

Každé auto je třeba jednou za čas překontrolovat, ideálně se začátkem letní, resp. zimní sezony. Preventivní kontrola může znamenat rozdíl mezi bezproblémovým provozem a nebezpečnými závadami.

 

 

Naši mechanici pečlivě zkontrolují váš vůz tak, aby byl připraven na všechny výzvy

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM
Sezónní prohlídka spočívá v posouzení technického stavu vozidla odborníkem, zkušeným automechanikem. Jeho prací je kontrola jednotlivých částí vozu a proměření důležitých parametrů. Cílem prohlídky je odhalit potenciální závady dříve, než se stačí projevit a ohrozit tak posádku i okolí. Pro auto platí to samé co pro lidské tělo: čím dříve se na problém přijde, tím snazší (a levnější) je jeho náprava.

Některé kontrolní činnosti si samozřejmě může majitel vozu udělat sám, typicky kontrolu čelního skla a oken nebo karoserie. Přece jen ale platí, že zkušené oko snáze odhalí i malá poškození.

I další kontrolní kroky mohou připomínat slavnou filmovou scénu. Kontrola funkce světlometů, stěračů a ostřikovačů či kontrola tlaku v pneumatikách sice může vypadat jako banalita, i zde se ale jedná o důležité prvky, které se podílí na bezpečnosti. Tím prohlídka ale teprve začíná.

SEZÓNNÍ PROHLÍDKA VOZU
VČ. PROHLÍDKY NA ZVEDÁKU                                       750

Výše uvedená cena nezahrnuje náhradní díly a provádění oprav v případě potřeby.

Tažné zařízení

Nebo volejte na
720 940 900